OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 I półroczu roku szkolnego 2009/2010

ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE:

II  miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych     w Toruniu w short tracku
Jakub Mądry (222m).
III  miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w Toruniu w short tracku
Jakub Mądry (w wieloboju).
III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych     w Opolu w short tracku
Karolina Miłkowska (w wieloboju).
III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych     w Toruniu w short tracku
Michalis Marcin (333m).
III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych     w Białymstoku w short tracku
Anikiej Rafał (222 m).
III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych     w Białymstoku w short tracku
Anikiej Rafał (w wieloboju).


ZAWODY WOJEWÓDZKIE:

III miejsce w Podlaskiej Lidze Kadetów w piłce ręcznej chłopców.
IV miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w szachach chłopców.
V  miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w badmintonie dziewcząt.
V  miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w badmintonie chłopców.


ZAWODY MIEJSKIE:

I    miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w drużynowych szachach   chłopców.
II   miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce ręcznej chłopców.
II   miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w drużynowym badmintonie dziewcząt.
II   miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w drużynowym badmintonie chłopców.
III  miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w biegach sztafetowych chłopców.
III  miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w drużynowych szachach dziewcząt.
V miejsce w  Igrzyskach Miasta Białegostoku w tenisie stołowym dziewcząt.
V   miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w unihokeju chłopców.
VI  miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce nożnej chłopców.

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 II półroczu roku szkolnego 2009/2010

ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE:

Międzywojewódzkie zawody w short tracku:

 

JUNIOR E

Julia Boryszewska I miejsce (500m), I miejsce (222m),

Karolina Miłkowska II miejsce (500m), III miejsce (222m),

Gabriela Grabarska II miejsce (500m), III miejsce (500m),

Marcin Michalin II miejsce (500m), II miejsce (222m),

Kamil Kozłowski II miejsce (500m), III miejsce (222m),

Adamski Paweł III miejsce (500m),

Aleksander Musiatowicz III miejsce (500m),

JUNIOR D

Mariusz Weremczuk III miejsce (800m), III miejsce (1000m),

Dawid Piątkowski III miejsce (500m).

 

ZAWODY WOJEWÓDZKIE:

III miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarskiej „Błękitnej Sztafecie”

     dziewcząt

III miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarskiej „Błękitnej Sztafecie”

V miejsce  w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w czwórboju lekkopatletycznym

     chłopców

IX  miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców

 

ZAWODY MIEJSKIE:

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w szachach szybkich

II miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce ręcznej chłopców

II miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

III miejsce w Lidze Szachowej Szkół Podstawowych w szachach szybkich.

VI  miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt