NAGRODZENI NAUCZYCIELE:

Beata Nowicka – Nikołajuk – Medal „Diligentiae – za pilność” wraz z uczennicą Klaudią Śliżewską

 

NAGRODZENI UCZNIOWIE

Patrycja Markiewicz stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2012/2013.

 

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2013

 

Język polski

·         Agata Rutkowska kl. V b

·         Patrycja Markiewicz kl. VI a

·         Gabriela Szpica kl. VI b

·         Aleksandra Koźbiel kl. VI c

·         Anna Zaleska kl. VI c

Język angielski

·         Aleksandra Daniluk kl. VI c

·         Iga Hryszko kl. VI c

·         Patrycja Markiewicz kl. VI a

·         Wojciech Wojtkowski kl. VI c

·         Stanisław Piktel kl. VI c

Przyroda

·         Anna Zaleska kl. VI c

·         Stanisław Piktel kl. VI c

Matematyka

·         Gabriela Szpica kl. VI b

·         Aleksandra Koźbiel kl. VI c

·         Aleksandra Daniluk kl. VI c

·         Jakub Hapunik kl. VI b

·         Kamiran Issa kl. VI a

·         Maciej Szerenos kl. VI c

·         Michał Malesiński kl. VI c

·         Wojciech Wojtkowski kl. VIc

 

 

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2012

 

Język polski

·         Julia Wyszkowska kl. VI b

·         Magda Szeparowicz kl. VI b

·         Marta Ignatowicz kl. VI c

·         Maciej Szerenos kl. VI c

Język angielski

·            Magda Szeparowicz kl. VI b

·            Anna Zaleska kl. VI c

·            Adam Brzozowski kl. VI a

Matematyka

·            Weroniak Stachurska kl. V c

·            Julia Topór kl. VI b

·            Diana Tarasiuk kl. VI b

·            Patrycja Markiewicz kl. VI a

·            Patryk Ekonomiuk kl.

·            Ernest Fudali kl. VI c

Informatyka

·            Wojciech Wojtkowski kl. VI c

 

 

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2013

 

Wynik bardzo dobry uzyskali:


·         Omieliańczyk Kacper kl. II b

·         Jankowski Mateusz kl. III a

·         Wojtkowski Wojciech kl. VI c

 

 

Wyróżnienia otrzymali:

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY ALFIK

 

1. Prokopczuk Alicja          II b    2 miejsce w województwie
2. Kondracki Jerzy Stefan  II c  16 miejsce w województwie
3. Hannibal Jonasz Austin  II b  23 miejsce w województwie

1. Jankowski Mateusz       III a    2 miejsce w województwie
2. Błaszczak Emilia           III b    6 miejsce w województwie
3.
Bobrykow Zuzanna       III b  11 miejsce w województwie

1. Dąbrowski Maciej         IVA   25 miejsce w województwie
2. Mazurczak Mateusz      IVB   27 miejsce w województwie
3.
Wnorowski Michał        IVC   35 miejsce w województwie

1. Stachurska Weronika    VC   10 miejsce w województwie
2.
Naruk Jakub                 VB   12 miejsce w województwie
3. Woźniak Kinga              VA   22 miejsce w województwie

1.
Issa Kamiran                VIA    2 miejsce w województwie
2. Zamora Andrzej           VIC    4 miejsce w województwie
3.
Szerenos Maciej          VIC    5miejsce w województwie

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY PANDA

 

W kwietniu 2013 roku po raz kolejny w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Panda. Wzięło w mim udział 49 uczniów klas IV – VI. Najwyższe wyniki uzyskali:

Stanisław Piktel klasa VIC - 5 miejsce w Polsce – TYTUŁ LAUREATA

Patrycja Markiewicz klasa VIA - 9 miejsce w Polsce – WYRÓŻNIENIE

Michał Milanowski klasa IVA - 9 miejsce w Polsce – WYRÓŻNIENIE

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "Jak kochać dziecko"

 

Wśród wyróżnionych prac znalazły się dwie prace naszych uczennic z klasy I b:

Oliwii Kwiatkowskiej , oraz Weroniki Sakowicz.

 

 

CENTRALNE ELIMINACJE TURNIEJU CZYTANIA TEKSTÓW

CERKIEWNOSŁOWIAŃSKICH

 

Wyróżnienie - Emilia Grabowska kl. Vb

 

 

VII OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  PLASTYCZNY "Ubieramy choinkę”

 

Wyróżnienie -  Zuzia Bagińska kl. IIIb

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI „Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka”.

 

 II miejsce - Julia Topór

 

 

IV WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY „Nowe przygody znanych bohaterów literackich” 

 

 

III miejsce  -  Zuzanna Bobrykow. Kl. IIIb

Wyróżnienia:

 Kamila Samul (III c)  

Anna Olchowik (III b)

 

 

 

III WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ „So, you think you can sing

 

 

I miejsce wywalczył zespół w składzie:

Joanna Teszner

Milena Tarmosiuk

Weronika Czarnecka

Julia Topór

Julia Kusińska

Julia Wyszkowska

Emilka Okungbowa

Natalia Zachowicz

Michał Malesiński

Andrzej Zamora

Wojciech Wojtkowski

pod kierunkiem P. Doroty Skorupskiej 

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY pt.: „Ozdoby wielkanocnego stołu”

 

Nagroda -  Hanna Haponiuk z klasy I b

 

 

III WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY pt. „Cztery pory roku na

Podlasiu”.

 

Nagroda - Weronika Domagała kl. Ib

 

 

IV FESTIWAL SZTUK BOŻONARODZENIOWYCH

 

W kategorii wokalnej pt : „Kolędy i pastorałki głosami dziecięcymi wyśpiewane”

 III miejsce - Justyna Rudzka kl. Ib

 

W kategorii plastycznej pt: „ Białe Boże Narodzenie Barwami Malowane”

III miejsce Weronika Sakowicz kl. Ib

Wyróżnienie: Hania Frączek  kl. Ib

Wyróżnienie: Oliwia Kwiatkowska kl. Ib

 

W kategori recytacja pt:„Boże Narodzenie w poezji i w prozie”

WyróżnienieOliwia Kwiatkowska kl. Ib

 

 

 

XII MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY

 

Uczennica klasy III B - Emilka Błaszczak, która w ramach eliminacji szkolnych zajęła I miejsce wśród uczniów klas trzecich zdobyła tytuł "Mistrza Ortografii". 

 

 

MIEJSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY PT. „WSPOMNIENIA Z WAKACJI” 

 

W kategorii „Wakacje nad morzem” :

I miejsce   Wiktoria Nikołajuk  klasa  III C

 

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LEARNING ENGLISH THROUGH READING

Laureatami zostali:

w kategorii klas IV:

I miejsce – Rafał Gierejko – SP nr6 w Białymstoku – 48 pkt.

I miejsce – Aleksandra Łaszczewska – NSP św. św. Cyryla i Metodego w Białymstoku – 48 pkt.

I miejsce –  Bartosz Karolczak SP nr3 w Białymstoku – 48 pkt.

II miejsce Aleksandra Deroń – SP nr43 w Białymstoku – 47 pkt.

II miejsce – Anna Cieloszczyk – SP nr50 w Białymstoku – 47 pkt.

III miejsce – Mateusz Pul – SP nr14 w Białymstoku – 45 pkt.

 w kategorii klas V:

I miejsce – Paweł Śliżewski – SP nr3 w Białymstoku – 42 pkt.

II miejsce Izabela Ciemnicka – SP nr14 w Białymstoku – 41 pkt.

II miejsce – Dominika Klebanowska – SP nr1 w Białymstoku – 41 pkt.

III miejsce – Agnieszka Zdanowska - NSP św. św. Cyryla i Metodego w Białymstoku – 40 pkt.

 w kategorii klas VI:

I miejsce – Kamila Prokopczyk – SP nr14 w Białymstoku – 49 pkt.

II miejsce – Emiliya Mikhaliova - NSP św. św. Cyryla i Metodego w Białymstoku – 48 pkt.

III miejsce – Joachim Kajetan Ozga – SP nr 12 w Białymstoku – 46.5 pkt.

 

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNO - JĘZYKOWY „Białystok, the place I live in

 

Jednym z laureatów konkursu został:   Jonasz Austin Hannibal z kl. IIb.

 

Wyróżnienia:

 Katarzyna Turska z kl. IIIc

Natalia Zielenkiewicz z kl. IIa

Karol Michał Waszkiewicz z kl. IIa

Joanna Kuźmicka z kl. IIb

 

V FORUM MŁODYCH EKOLOGÓW - BIAŁYSTOK 2013

 

odbył się konkurs plastyczny na "Eko-pocztówkę", gdzie wyróżnienie zdobył Paweł Haponiuk.

 

 

IV MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PLASTYCZNY  pt„ Barwy Matematyki”.

 

III miejsce - Gabriela Sidorowicz  klasa Ib,

Wyróżnienie  - Justyna Rudzka   klasa Ib

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY „Żyjemy w zgodzie z naturą".

 

W kategorii prac plastycznych

I miejsce - Gabrysia Simoes

wyróżnienie - Zuzia Bobrykow

W kategorii grafiki komputerowej

I miejsce - Ania Olchowik

III miejsce - Szymon Domagała.

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY z cyklu „Pory roku” pod hasłem „Uroki jesieni”

 

Wyróżnienie  - Zofia Matys  klasa  III C 

 

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PT.„W krainie baśni”

 

Uczeń klasy IIIC Jakub Dzięgielewski zdobył nagrodę

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA 5 – 6 – LATKÓW

„W ŚWIECIE DINOZAURÓW”

 

Wyróżnienie - Mateusz Choroszucha kl. „0” 

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Bohaterowie bajek Ch. Perraulta"

 

 

Wyróżnienie:  Gabrysia Simoes

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Maria Skłodowska – Curie – wielka Polka”. 

 

Pracom Anny Olchowik z klasy III b i Amelii Rogowskiej z klasy III c przyznano nagrody,

a Marianny Kasperuk  z klasy III c- wyróżnienie

 

 

VIII EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO POD HASŁEM: „Boże Narodzenie na Podlasiu”

 

Komisja konkursowa nagrodziła dwie uczennice z klasy Ib: Julię Chomczyk, oraz Justynę Rudzką.

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PT. „Na bombce malowane”.

 

Nagrodę w tym konkursie otrzymał:

Stanisław Dzienis uczeń klasy I b.

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Ozdoby świątecznego stołu"

 

Nagroda - Zuzia Bagińska kl. IIIb

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Ozdoby choinkowe

 

Wyróżnienie - Gabrysia Simoes kl. IIIb

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Pocztówka bożonarodzeniowa"

 

Wyróżnienie - Emila Błaszczak kl. IIIb

 

 

SZKOLNY  KONKURS ORTOGRAFICZNY

Uczestnicy walczyli o zdobycie tytułu „ Mistrza Ortografii „

I miejsce- Maria Chwedyna    (IV b)

II miejsce – Michał Wnorowski (IV c)

III miejsce – Emilia Zajkowska ( IV c)

 

I miejsce – Agata Rutkowska ( V b)

II miejsce ex aequo – Katarzyna Marcińczyk ( V b) i Magdalena Marcinkiewicz ( V b)

III miejsce- Marta  Kwasiborska ( V a )

 

I miejsce – Anna Zaleska ( VI c )

II miejsce –Joanna Teszner (VI c )

III miejsce- Gabriela Szpica ( VI b)

 

 Uczennica kl. VI c Anna Zaleska reprezentowała naszą szkołę w  Miejskim Konkursie Ortograficznym , który od lat  odbywa się Szkole Podstawowej nr 19. Zajęła III miejsce.

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „Kto czyta, nie błądzi”

 

I miejsce: Ex aequo  Aleksandra Koźbiel   kl. VI c  

                                  Maciej Szerenos   kl. VI c

 

II miejsce:   Julia Brzezińska kl. VI b

 

Wyróżnienia:

Milena Tarmosiuk kl. VI c  

Weronika Stachurska kl. V c

Diana Tarasiuk VI b

 

 

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „Czytam doskonale”

 

I miejsce zdobyły Jagoda Jarocka (II a) oraz Alicja Prokopczuk ( II b).

Tytuł najlepiej czytającej trzecioklasistki przypadł Zuzannie Bagińskiej (III b).

II miejsce zajęła zaś Elżbieta Gołaszewska ( III d ).

 

 

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY  „Mistrz Matematyki klas III „

Wyniki konkursu:

          I miejsce       Aleksandra Prochoruk   kl. III D

          II miejsce      Hubert Dziełak              kl. III D

          III miejsce     Emilia Błaszczak          kl. III B

                                Karol Poniatowski         kl. III B

          IV miejsce    Mateusz Jankowski        kl. III A

 

SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY „Chcę być małym ekologiem”

 

Zwyciężczynią konkursu została:

 

Kamila Samul z kl. III c

 

 

SZKOLNY KONKURS RELIGIJNY „ W krzyżu  zbawienie '' 

 

KLASY I - III

 

Marcelina Kociakowska                    I miejsce

Małgorzata Puchlik                            II miejsce

Wiktoria Piktel                                   II miejsce

Dominik Dziełak                                III miejsce

Hubert Dziełak                                  III miejsce

 

KLASY IV - VI

 

Maciej Szerenos                                 I miejsce

Stanisław Piktel                                 II miejsce

Kuba Skok                                         II miejsce

Zuzanna Bach                                    III miejsce

Kacper Sokół                                     III miejsce

 

 

 SZKOLNY KONKURS RELIGIJNY  POD HASŁEM:  „Pamiętamy o różańcu”

 

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie:


 1. Agata Rutkowska
kl.Vb - I miejsce
 2. Zuzanna Topolska
kl.IVb - I miejsce
 3. Klaudia Woźniak kl.
Va -   II miejsce
 4.
EmiliaZajkowska kl. IVc -  II miejsce
 5. Kacper sokół kl.
Vc -          III miejsce
 6. Wiktoria Żak kl.
Va -          III miejsce
 7. Aleksandra Grabarska kl.
IVb -         wyróżnienie
 8. Marcelina Iga kowalewska kl.
IVa – wyróżnienie

 

 

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY  "Las domem dla zwierząt, miejscem wypoczynku dla ludzi”.

 

Spośród uczniów klas I-III nagrodzeni zostali:

 

Zuzia Bobrykow – kl. III b

Julka Plewa kl. III b

Maja Dąbrowska – kl. II c

Klaudia Zacharko – kl. II c

Karolina Podgórska – kl. 0

Maciek Sulkowski – kl. 0

Ania Szkil – kl. 0

Julia Lulewicz – kl. 0

Olga Kołos – kl. 0

Filip Weremijewicz – kl. 0

 

 

 

SZKOLNY  KONKURS  PLASTYCZNY pt.„W świecie baśni Andersena”

 

Kasperuk Marianna III c            I miejsce

Samul Kamila III c                        II miejsce

 Zalewska Gabriela  III b               III miejsce

 

Wyróżnienie:

1.    Rutkowska Wiktoria II a                                           

2.    Hannibal Jonasz II b                                                  

3.    Zacharko Klaudia  II c                                               

4.    Niczyporuk Julia III b                                       

5.    Czarnecki Filip III c                                           

6.    Nikołajuk Wiktoria III c                                   

7.    Rusak Agnieszka III d           

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY  ,,Jesienne inspiracje”

Zwycięzcami konkursu zostali następujący uczniowie:

I miejsce w kategorii wiekowej klas 0-I:

Weronika Domagała kl. Ib

Kinga Majtas kl. Ib

Julia Rapczewska kl. I b

Weronika Sakowicz kl. Ib

I miejsce w kategorii wiekowej klas II-III:

Anna Olchowik kl. IIIb

II miejsce w kategorii wiekowej klas 0-I:

Anna Szkil kl.0

Zuzanna Kisielewska kl. Ib

Hubert Dziełak kl. Ia

III miejsce w kategorii wiekowej klas 0-I:

Igor Łupiński

III miejsce w kategorii wiekowej klas II-III:

Gabriela Stalończyk kl. IIId

Filip Młynek kl. IIIb

Natalia Zielenkiewicz kl. IIa

Kinga Chilimoniuk kl. IIa

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY „Malujcie  aniołki z wielką rozkoszą, bo one szczęście przynoszą”

   

 I Miejsce

 1. Kinga Chilimoniuk kl. IIA

 2. Oliwia Kwiatkowska kl. I B

 3. Zuzanna Bagińska kl. IIIB

 II Miejsce

1. Hanna Frączek kl. IB

2. Julia Roszczenko kl. IIA

3. Weronika Sakowicz kl. I B

 III Miejsce

1. Hanna Haponiuk kl. IB

2. Sara                   kl. IIA

 WYRÓŻNIENIE:

Oliwia Szewczul kl. IIIB

Kinga Majtas     kl. Ib

Laura Pankiewicz kl. IIIA

Kinga Bagińska kl. IB

Wiktoria Łazawska kl. IIID

Zuzanna Kisielewska kl. IB

Julia Ochrymiuk- Selewonik kl. IB

Karolina Bartoszewicz kl. IB

Karolina Czech kl. IIIA  

Wiktoria  Jurkowska  kl.IB    

 

 SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY pt. ,, Miś w oczach dziecka.

 Nagrodzeni:

I miejsce – Julia Gryko – kl. I a

II miejsce- Gabriel Stalonczyk - kl. III d

III miejsce- Weronika Domagała – kl. I b

Wyróżnienia:

Katarzyna Turska  - kl. III c

Julia Roszczenko  kl.II a

Karol Waszkiewicz – kl. II a

 

 

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY „PIĘKNO NASZEJ ZIEMI”

 

W kategorii fotograficznej:

 

I miejsce Monika Karska klasa VIa

 

II miejsce Gabriela Grabarska VIa

 

III miejsce Julia Boryszewska VIa

 

W kategorii prac plastycznych:

 

I miejsce Krzysztof Bach Vib

 

 

PODSUMOWANIE AKCJI „SZKOLNA ZBIÓRKA NAKRĘTEK”

 

Wyniki najaktywniejszych klas:

 

Klasy I-III   Klasy IV-VI

 

I miejsce klasa IIc klasa IVb

 

II miejsce klasa IIb klasa VIb

 

III miejsce klasa Ib klasa VIa

 

Wyniki indywidualne:

 

I miejsce Judyta Cybulska

 

II miejsce Kaja Smolarczyk

 

III miejsce Gabriela Furmanek

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS – SESJA

ZIMOWA

 

Tytuły laureata zdobyły:

 

Weronika Stachurska kl. IV – 9 miejsce w Polsce

Gabriela Szpica kl. V – 7 miejsce w Polsce

 

MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY „MISTRZ ORTOGRAFII”

 

Etap szkolny:

 

Kl. II

 

I miejsce Anna Kozłowska IIa

II miejsce Mateusz Turycz IId

III miejsce Laura Popko IIa

 

Kl. III

I miejsce Anna Lachowicz IIIc

II miejsce Michał Wnorowski IIIc

III miejsce Gwido Trusiewicz IIIb

III miejsce Kacper Denisiuk IIIa

 

Kl. IV

I miejsce - Agata Rutkowska – IV b

II miejsce – Weronika Stachurska – IV c

III miejsce – Emilia Grabowska – IV b

 

Kl. V

I miejsce – Patrycja Markiewicz – kl. V a

II miejsce – Aleksandra Koźbiel – V c

III miejsce – Julia Wyszkowska – V b

 

Kl. VI

I miejsce Maciej Świecicki – kl. VI b

II miejsce – Urszula Tałałaj – kl. VI b

III miejsce – Jakub Marciniak – kl. VI b

 

Maciej Święcicki reprezentował szkołę na eliminacjach międzyszkolnych. Zajął II miejsce.

 

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY „NOWE PRYGODY

BOHATERÓW LITERACKICH: NOWE PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA”

 

Wyniki w kategorii prac plastycznych:

 

wyróżnienie - Julia Lisowska ( kl. III c)

wyrożnienie - Kamila Samul (kl. II c)

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKA – PLASTYCZNO –

INFORMATYCZNY „ŚWIĘTA JADWIGA – KRÓLOWA LUDZKICH SERC”

 

II miejsce w kategorii prac literackich - Stanisław Piktel (kl. V c)

 

SZKOLNY KONKURS KRASOMÓWCZY

 

Zwycięzcami konkursu zostali następujący uczniowie:

 

I miejsce - Kinga Woźniak, kl. V a

II miejsce - Michał Malesiński, kl. VI c

III miejsce - Klaudia Woźniak, kl. V a

 

 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

 

Wyniki:

 

1. Anita Rutkowska, kl. VIb - I miejsce

2. Katarzyna Zolnik, kl. VIb - II miejsce

3. Gabriela Grabarska, kl. VIa - III miejsce

4. Zuzanna Mądry, kl. IVb – wyróżnienie

5. Michał Malesiński, kl. Vc – wyróżnienie

 

 

KONKURS RECYTATORKI „MISTRZ PIĘKNEJ MOWY”

 

Konkurs jest sprawdzianem umiejętności pięknego wysławiania się i

nagrodą za pracę na zajęciach logopedycznych w szkole.

Jury nagrodziło następujących uczestników.

 

 I MIEJSCE      Adrianna Zastawna kl III B

 II MIEJSCE    Michalina Paszko  III A

 III MIEJSCE   Magdalena Chorębiewska  II B

 IV MIEJSCE   Julia Wnorowska  II B

 

WYRÓŻNIENIA

1.Anna Szkil "0"

2.Filip Weremijewicz "0" i Julia Weremijewicz III

3.Oliwia Kwiatkowska I B

4.Justyna Rudzka I B

5.Agnieszka Fiłonowicz I C

6.Marcin Daniluk II A

7.Kamila Samul III C

8.Aleksandra Grosfeld II C

9.Kaja Reduch II C

10.Sara Śliżewska III A

 

 

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY kl. IV - VI

 

I miejsce – Stanisław Prokopczuk kl. VI c

II miejsce – Aleksandra Koźbiel kl. V c

III miejsce - Anita Rutkowska kl. VI b

 

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY kl. I – III „KSIĄŻKA KREDKĄ I PĘDZLEM MALOWANA”

 

I miejsce - Elżbieta Gołaszewska(kl. II d)

II miejsce - Julia Lisowska (kl. III c)

III miejsce - Julia Kolenda (kl. II d)

 

wyróżnienia -Paulina Kuczko (kl. III c)

- Hubert Dziełak (kl. II d)

- Agnieszka Rusak (kl. II d)

 

 

SZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY „O ZŁOTE PIÓRO”

 W konkursie brało udział 10 uczniów klas czwartych.

Mistrzem Kaligrafii została Angelika Romańczuk – uczennica klasy IV B.

            II miejsce: Kacper Denisiuk – uczeń klasy IV B.

            III miejsce: Bartosz Spiżarny – uczeń klasy IV C.

 

SZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY kl. IV- VI

 

 

Tytuł Mistrza Kaligrafii zdobył Maciej Szerenos kl. V c

 

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA KL. I - III

 

W klasach I tytuł Mistrza Pięknego Pisania zdobyła Alicja Prokopczuk ucz.kl.Ib, a

 

wyróżnienia otrzymały: Aleksandra Wysocka ucz.kl. Ib oraz

                                       Magdalena Chorębiewska ucz.kl.Ib.

 

W klasach II tytuł Mistrza Pięknego Pisania zdobyła Daria Kuczyńska ucz. kl.IIc, a

 

wyróżnienia otrzymali: Elżbieta Gołaszewska ucz.kl. IId i Karol Poniatowski ucz.kl.IIb.

 

W klasach III tytuł Mistrza Pięknego Pisania zdobyła Natalia Jastrzębska ucz. kl. IIIa,

 

a wyróżnienia otrzymały: Paulina Kuczko ucz.kl.IIIc i Justyna Kostecka ucz.kl.IIIb.

 

 

SZKOLNY KONKURS „MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA”

 

I miejsce - Julia Grębowska (kl.VI a)

II miejsce - Wiktoria Stachurska (kl. IV c)

IIImiejsce - Julia Boryszewska (kl. VI a)

 

wyróżnienia - Anna Zaleska (kl. V c)

                     - Michał Malesiński (kl. V c)

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY

„NARYSUJĘ DLA CIEBIE TĘCZĘ”

 

Julia Czaban kl. II b - III miejsce w kategorii literackiej

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „PRZYGODY TYMOTEUSZA

RYMCIMCI”

 

Wyróżnienie – Zuzia Bagińska

 

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY „SPORT MAM WE KRWI – EURO 2012”

 

Zuzanna Bagińska – wyróżnienie

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY„NIEZWYKŁOŚĆ PRZYRODY

AUSTRALII”

 

Laureatem został Jonasz Austin Hannibal kl. Ib

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY„BARWY WIOSNY W KWIATACH”

 

Zuzanna Maciejewska kl. I B - nagroda

Jonasz Hannibal kl. I B - wyróżnienie

Hanna Popko kl. II B - wyróżnienie

 

MIEJSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY „WSPOMNIENIA Z WAKACJI”

 

W kategorii „Wakacje w górach” II miejsce zdobył uczeń klasy II C - Piotr Stachurski

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY„MODELINOWE CUDAKI

ZWIERZAKI”

 

Aleksander Hejn IIC - II miejsce

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ZAPROSZENIE DO ŚWIATA BAŚNI”

 

Kategoria plastyczna

 

Klasy II – III

 

Wyróżnienia:

Hanna Malinowska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, opiekun: p. Elżbieta

Wołkowycka

Gabriela Zalewska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, opiekun: p. Katarzyna

Sadowska

 

Kategoria literacka

 

Klasy IV – VI

 

II miejsce

Julia Topór, Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, opiekun: p. Agnieszka Łupińska

 

Wyróżnienia:

Aleksandra Chuczun, Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, opiekun: p.Agnieszka

Łupińska

Julia Wasilewska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, opiekun: p. Mirosława

Puszkaruk

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „HAŁAS NISZCZY ZDROWIE”

 

I miejsce zdobyła Wiktoria Zdunik z klasy II C

II miejsce zdobył Hubert Dziełak z klasy II D

III miejsce zdobyła Zuzanna Zubrzycka z klasy I C

 

SZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY KLAS III „Improve Your Spelling

 

KLASY III

 

I miejsce klasa III a

II miejsce klasa III c

III miejsce klasa III b

 

KLASY II

 

I miejsce klasa II c

II miejsce klasa II b

III miejsce klasa II d oraz II a

 

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „FROM LISTENING TO

COMMUNICATIOM KL. IV - VI

Zwycięzcami zostali:

 

W klasach czwartych:

 

Mistrz – Agata Rutkowska kl. IV b

Wicemistrz – Gabriel Sac kl. IV c

 

W klasach piątych:

 

Mistrz – Julia Wyszkowska kl. V b

Wicemistrz –Wojciech Wojtkowski kl. V c

 

W klasach szóstych:

Mistrz – Urszula Aleksandrowicz kl. VI bWicemistrz – Anita Rutkowska kl. VI b

 

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS III

 

Laureaci:

1. Dąbrowski Maciej

2. Gierejko Rafał

3. Grochowska Aleksandra

4. Hapunik Julia

5. Jastrzębska Natalia

6. Lachowicz Anna

7. Lisowska Julia

8. Kalinowska Gabriela

9. Mazurczak Mateusz

10. Milanowski Michał

11. Romańczuk Angelika

12. Spiżarny Bartosz

13. Topolska Zuzanna (100%)

 

Wyróżnienia:

1. Chwedyna Maria

2. Czemierys Patrycja

3. Denisiuk Kacper

4. Grabarska Aleksandra

5. Kilian Maciej

6. Kostecka Justyna

7. Makuch Grzegorz

8. Reduch Zofia

9. Trusiewicz Gwido

10. Zajkowska Emilia