OSIAGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SP 6 W ROKU SZKOLNYM

2011/2012r.

 

 

ZAWODY MIĘDZYNARODOWE

 

SHORT TRACK

 

I miejsce na dystansie 333m EVO CUP w BIAŁYSTOKU – Kamil KOZŁOWSKI

II miejsce na dystansie 500m EVO CUP w BIAŁYSTOKU – Julia BORYSZEWSKA

II miejsce na dystansie 777m EVO CUP w BIAŁYSTOKU – Rafał ANIKIEJ

III miejsce na dystansie 1000m EVO CUP w BIAŁYSTOKU – Julia BORYSZEWSKA

III miejsce na dystansie 500m EVO CUP w BIAŁYSTOKU – Karolina MIŁKOWSKA

III miejsce na dystansie 333m EVO CUP w BIAŁYSTOKU– Julia GRABOWSKA

III miejsce w klasyfikacji generalnej EVO CUP w BIAŁYSTOKU – Julia BORYSZEWSKA

 

 

ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE

 

SHORT TRACK

 

I miejsce na dystansie 500m  OZR w ELBLĄGU – Rafał ANIKIEJ

II miejsce w wieloboju OZR w SANOKU – Adam BRZOZOWSKI

II miejsce w wieloboju   OZR w ELBLĄGU – Rafał ANIKIEJ

II miejsce w wieloboju   OZR w ELBLĄGU – Adam BRZOZOWSKI

II miejsce na dystansie 222m OZR w SANOKU – Adam BRZOZOWSKI

III  miejsce w wieloboju   OZR w ELBLĄGU – Julia BORYSZEWSKA

III  miejsce w wieloboju   OZR w SANOKU – Julia BORYSZEWSKA

III  miejsce w wieloboju   OZR w SANOKU– Kamil KOZŁOWSKI

III miejsce w wieloboju   OZR w ELBLĄGU – Kamil GÓRSKI

III miejsce na dystansie 500m  OZR w SANOKU – Julia BORYSZEWSKA

III miejsce na dystansie 777m  OZR w SANOKU – Julia BORYSZEWSKA

III miejsce na dystansie 500m  OZR w SANOKU – Kamil KOZŁOWSKI

III miejsce na dystansie 777m  OZR w SANOKU – Kamil KOZŁOWSKI

III miejsce na dystansie 500m  OZR w ELBLĄGU – Julia BORYSZEWSKA

III miejsce na dystansie 500m OZR w SANOKU – Adam BRZOZOWSKI

III miejsce na dystansie 777m  OZR w ELBLĄGU – Julia BORYSZEWSKA

III miejsce na dystansie 500m OZR w GDAŃSKU – Rafał ANIKIEJ

III miejsce na dystansie 777m OZR w GDAŃSKU – Karolina MIŁKOWSKA

III miejsce na dystansie 777m   OZR w ELBLĄGU – Rafał ANIKIEJ

 

ZAWODY WOJEWÓDZKIE

 

 

XV miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w indywidualnych biegach

                     przełajowych – Zuzanna MĄDRY

XVI miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w indywidualnych biegach

                     przełajowych – Jakub MĄDRY

XXVIII miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w indywidualnych biegach

                     przełajowych – Aleksandra PLEWA

 

 

ZAWODY MIEJSKIE

 

 

II miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w indywidualnych biegach przełajowych-

                  Jakub MADRY

III miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w szachach szybkich dziewcząt

III miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w unihokeju chłopców

V miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w indywidualnych biegach przełajowych-

                  Zuzanna MADRY

V miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w unihokeju dziewcząt

V miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w badmintonie dziewcząt

VI miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w indywidualnych biegach przełajowych-

                 Kamil KOZŁOWSKI

VIII miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w indywidualnych biegach przełajowych-

                Aleksandra Plewa

VIII miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w szachach szybkich chłopców

IX miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w  badmintonie chłopców

XIII miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w tenisie stołowym dziewcząt