Osiągnięcia sportowe uczniów SP6  w

roku szkolnym 2010/2011

 

 

 ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE NA TORZE KRÓTKIM:

 

 

 

II  miejsce w Międzynarodowych Zawodach Nadziei Olimpijskich   short tracku w SANOKU

   - Rafał ANIKIEJ kl. V A (wielobój),

III  miejsce w Międzynarodowych Zawodach Nadziei Olimpijskich   short tracku w SANOKU - Kamil KOZŁOWSKI  kl. V A (wielobój),

VIII  miejsce w Międzynarodowych Zawodach Nadziei Olimpijskich   short tracku w SANOKU - Karolina Miłkowska  kl. V A (wielobój),

I  miejsce w Finale Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w ELBLĄGU w  short tracku

   - Rafał ANIKIEJ kl. V A (wielobój),

II  miejsce w Finale Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w ELBLĄGU w  short tracku

   - Kamil KOZŁOWSKI kl. V A (wielobój),

I  miejsce w Finale Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w ELBLĄGU w short tracku

   - Marcin MICHALIS kl. VI B(dystans 777m),

III  miejsce w Finale Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w ELBLĄGU w short tracku

   - Jakub MĄDRY kl. V A (dystans 500m),

III  miejsce w Finale Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w ELBLĄGU w short tracku

   - Błażej ZIMNOCH kl. V A (dystans 222m),

IV miejsce w Finale Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w ELBLĄGU w short tracku

    - Julia GABOWSKA kl.. IV A (dystans 500m),

V miejsce w Finale Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w ELBLĄGU w short tracku

     - Patrycja MARKIEWICZ kl.. IV A (dystans 500m),

VI miejsce w Finale Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w ELBLĄGU w short tracku

      - miejsce Julia GRABOWSKA kl. IVA (dystans 500m),

 

 

 

 

ZAWODY MIĘDZYWOJEWODZKIEWOJEWÓDZKIE:

 

I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Short Track w Białymstoku

   - Julia BORYSZEWSKA kl. V A (wielobój)

I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Short Track w Białymstoku

   - Karolina MIŁKOWSKA kl. V A (dystans 1000m),

II  miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Short Track w Białymstoku

   - Patrycja MARKIEWICZ  kl. IV A (wielobój),

III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Short Track w Białymstoku

   - Julia GRABOWSKA  kl. IV A (wielobój),

I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Short Track w Białymstoku

   - Rafał ANIKIEJ  kl. V A (wielobój),

II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Short Track w Białymstoku

   - Kamil KOZŁOWSKI  kl. V A (wielobój),

IV miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Short Track w Białymstoku

   - Błażej ZIMNOCH  kl. V A (wielobój).

 

W roku szkolnym 2010/2011 łyżwiarską klasę sportową KADET uzyskali:

 

  1. Patrycja MARKIEWICZ                  kl. IV A
  2. Julia GRABOWSKA                      kl. IV A
  3. Karolina MIŁKOWSKA                  kl. V A
  4. Julia BORYSZEWSKA                  kl. V A
  5. Gabriela GRABARSKA                 kl. V A
  6. Patryk WYSOCKI                            kl. V A
  7. Rafał ANIKIEJ                                 kl. V A
  8. Kamil KOZŁOWSKI                                    kl. V A
  9. Jakub MĄDRY                                 kl. V A
  10. Aleksander MUSIATOWICZ         kl. V A
  11. Błażej ZIMNOCH                            kl. V A
  12. Marcin MICHALIS                          kl.  VI B

 

 

ZAWODY WOJEWÓDZKIE:

 

 

II  miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt,

III miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w  łyżwiarstwie szybkim chłopców.

 

ZAWODY MIEJSKIE:

 

VII   miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w futsalu chłopców kl. V,

VIII   miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w czwórboju LA chłopców,

XII  miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku  w czwórboju LA dziewcząt,